Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

15 Temmuz Şehit Acıbadem Muhtarı Mete Sertbaş kabrine ziyaret

Elazığlı Muhtarlar ile TÜMFED yönetimi 15 Temmuz Şehit Acıbadem Muhtarı Mete Sertbaş kabrine ziyarette Bulunup eşine taziyelerini iletti.

15 Temmuz Şehit Acıbadem Muhtarı Mete Sertbaş kabrine ziyaret

Elazığlı Muhtarlar  15 Temmuz Şehit Acıbadem Muhtarı Mete Sertbaş kabrine ziyarette Bulunup eşine taziyelerini iletti.

15 Temmuz gecesi hain darbe girişimi sırasında, hain darbeciler tarafından şehit edilen  Acıbadem Muhtarı Mete Sertbaş, hayatını kaybettiği yer ve Kabri başına Elaziğ'dan gelen Muhtarlarimiz ile ziyarette bulunup Kıymetli eşi Rahşan Sertbaş ve Kızı ailesine taziyelerimizi ilettik.

Elaziğ Muhtarlar Derneği üyesi Doğu Kent Mah Muhtari Muhamed Çoşkun Kuran kerim okuyarak dua etti.

Elazığ Muhtarlar Dernek Başkanı Ayhan Atlan 
15 Temmuz Gecesi Vatanı uğruna sokak'a cıkıp kahbece şehit edilen Mesai arkadaşimiz Ömür Boyu bizim unutmayacagizim kardeşimiz olup siz kıymetli eşi ve ailesinin her zaman Elazığ Muhtarlar Derneğimiz olarak yanında olduğumuzu bilmeniz ve Elazığ Belediye Başkanımız Sn Mücahit Yanılmaz ve Gelemeyen Muhtarlarımızın selamlarını sizlere getirdik.

Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyon Başkanı Selami AYKUT
Şehit Acıbadem Muhtarımız Mete Sertbaş'a Allahtan Rahmet diler ve Siz kiymetli ailesine sabırlar dileriz. sizler  artık bize  emanetsiniz 7/24 olarak emrinizdeyiz dedi.
Şehit Muhtarimizin eşi Rahşan Sertbaş
Bende Elazığlı Bir kardeşiniz olarak Elazığ ilimiz'den İstanbul'a kadar gelip bizzat eşimi kabri başinda dualar ile anmaniz ve bizlere taziyede bulunmaniz'dan dolayı teşekkür ederim.Elaziğ Beldiye Başkani Sn Mücahit Yanilmaz ve Elazığ'dan selamlarini gönderen tüm kardeşlerimize teşekkür ederim.
İlk günden bu zamana kadar bizleri gerek telefon ile gerek yanimiz'da olarak yanliz Birakmayan Tüm istanbul Muhtarlar Federasyonu Genel Başaknı Selami AYKUT ve Yönetimine Teşekkür ederim dedi.

 

 

Dernek Scripti: Medya İnternet