Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

TÜMFED Çekmeköy'de Kahvaltıda Buluştu..

Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu kahvaltı toplantı Anadolu yakasında yönetim kurulu üyesi Çekmeköy Çatalmeşe Muhtarı Ömer Lütfi Gürsoy ev sahipliğinde yaptı

TÜMFED  Çekmeköy'de Kahvaltıda Buluştu..

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel kurulu sonrası ikinci toplantısını Anadolu yakasında gerçekleştirildi.
Ev sahipliği yapan TÜMFED yönetim kurulu üyesi Çekmeköy Çatalmeşe Mahalle Muhtarı ömer Lütfi Gürsoy ile Çekmeköy Muhtarlar Dernek Başkanı Şaban Sert yaptı.

İstanbul ilçelerinden Federasyon yönetim kurulu üyeleri Muhtarlarımız ile Çekmeköy Muhtarları tam kadro Kahvaltıda buluşarak Hasbihal etti.Aciliş konuşmasını yapan Çekmeköy Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Sert yaparak Tüm istanbul Muhtarlar Federasyon yönetimine katılımından dolayı teşekkür etti.

TÜMFED Başkanı Kahvaltıya Katılan Tüm Yönetim kuruluna Teşekkür ederek sözlerine başladı 2011 yılında İMDD İstanbul Muhtarları Dayanişma Derneği ile çıkmiş olduğumuz bu yolda 2 dönem başkanlik görevi yapıp genel kurulda Teşkilat Bşakanı Temel Şarda'a secimle görevi tevdi ettik daha sonra Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 18/11/2017 Başkan olarak secildim.İstanbul 39 ilçemiz'de görev yapan muhtarlarımızın temsilcileri ile güçlü yönetim kadrosu oluşturduk.Ve Muhtarlık kurumu için gece gündüz mücadele etmek için yolumuza devam etme kararı aldık.
Herkes çok iyi bilmeliki 
Türkiye'de Tek Muhtar Üyesi ve Yöneticisi olan Tek stk yız Hizmette sınır yoktur anlayısı ile siz kıymetli muhtarlarımız destekleri ile yolumuza devam edeceğiz Tüm İstanbul Muhtarlar federasyon Başkanı Selami Aykut, İstanbul Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın önemini anlattığı konuşmasında muhtarların sorunlarına da değindi.
 
 Tüm istanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 2018 istanbul Valiliği Mütevelli üyeliği için Federasyon STK Sorumlu Birim Başkanı/Çekmeköy Çatalmeşe Mahalle Muhtarı Ömer Lütfi Gürsoy ile TÜMFED Başkan vekili/1453 Fatih Muhtarlar Dernek Başkanı/Fatih Kadirga Mahalle Muhtarı Murat Hakverdi İstanbul Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı il mütevelli heyeti 2018 Yılı seçimlerinde TÜMFED Yönetim kurulu kararı ile aday gösterdik dedi.
Mevlam yolumuz acık eylesin ,abilerimize başarılar diliyorum’ dedi

 Muhtar Gürsoy, Çekmeköy Belediyesi 7 tepe sosyal tesislerinde kahvaltılı bir toplantı da, İstanbul muhtarlarına ev sahipliği yaptı. Kahvaltıya katılan muhtarlara teşekkür eden muhtar Ömer Lütfi Gürsoy, ‘desteklerinden dolayı Çekmeköy Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Sert ve Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Başkanı Selami AYKUT başta olmak üzere bütün muhtarlara desteğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum’ dedi.
 

 

 

 

Dernek Scripti: Medya İnternet