Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

İstanbul Valiliği Mütevelli Secim Sonucu Belli oldu.

İstanbul Valiliği Mütevelli Heyeti seçim sonucu Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Selami AYKUT Adaylara ve muhtarlara teşekkür etti.

İstanbul Valiliği Mütevelli Secim  Sonucu Belli oldu.


TÜM İSTANBUL MUHTARLARA TEŞEKKÜR EDERİM

İstanbul Valiliği Mütevelli Heyeti’ne seçilen 
Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Başkan Vekili Murat Hakverdi ve Esenyut Akevler Mahalle Muhtarı Süheyla Karademir'i  kutlayan ve oy veren muhtarlara teşekkür eden Selami Aykut, Basına yazılı bir açıklama yaptı.

“Tuzladan, Çatalca’ya kadar, İstanbul’un bütün ilçelerinden kilometrelerce yol gelip Murat Hakverdi,Süheyla Kandemir,Mustafa Arı ve Ömer Lütfi Gürsoy kardeşimize destek veren, bizleri yalnız bırakmayan tüm muhtarlarımıza teşekkür ederim” diyen Selami Aykut, “Bu seçimin İstanbul'daki muhtarlarımızın büyük birlikteliği adına bir milat ve başlangıç olduğuna inanıyorum.
Bundan sonraki süreçte ben ve arkadaşlarım bu birlikteliği sürdürmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

BU SEÇİM DEĞİŞİM SÜRECİNİ BAŞLATMIŞTIR
İstanbul muhtarlarının çalışanın, emeğin ve sevginin yanında yer aldığını söyleyen Aykut, “Bugünkü tarih İstanbul muhtarları adına yenilik, değişim ve silkiniş olarak bir milat ve başlangıç olacaktır. Bundan sonraki süreçte bu seçimin yankıları, sinerji ve enerjisi hem İstanbul'daki hem de Türkiye'deki değişim sürecini etkileyecektir. Ankara Türkiye'nin beyni ise İstanbul'da kalbidir” diye konuştu.

ASLINDA NE OLDU?
Açıklamasana sert sözlerle devam eden Aykut, “Bu seçimle, bundan sonra camia adına İstanbul'u kimin temsil edeceği, camiayı Türkiye'nin gündemine kimin taşıyacağı açık ve seçik olarak ortaya çıkmıştır. Yıllarca kendi iradelerini İstanbul muhtarlarımızın iradesinin üstünde gören bir zihniyet İstanbul muhtarlarımızın külli iradesiyle tepetaklak olmuştur. İstanbul’da kendilerini kral ilan edenlerin sarayları 12 şiddetinde bir depremle yerle bir olmuştur” diyerek sitemde bulundu.

BU SEÇİM OYUNU BOZMUŞTUR
Secim öncesi bizzat Tüm İstanbul Muhtar Dernekler Federasyon Başkan vekili Temel Şardan,Murat Hakverdi,Bölge Başkanı Hakan Delice,Teşkilat Başkan Yrd Ahmet Güney ile İMF Başkanı Kadir Delibalta'ya giderek Bir aday siz bir aday biz gösterelim diye teklifte bulunduk.Son 5 güne kadar cevap bekledik Kabul etmediler bizde yönetim kurulu üyemiz Ömer Lütfi Gürsoy ikinci aday olarak gösterdik.
Son dakikaya kadar Kadir Delibalta'ya Teklifte Bulunduk 1 aday siz 1 aday biz gösterelim ve acıklayalım dedim yine kabul etmediler.
Gelen Muhtarlarım Güzel Bir cavap verdi.
Bayanlara verilen değerden dolayı Akevler Mahalle Muhtarı Süheyla Karademir'e ile 
Yapılan Hizmetleri önemseyen Muhtarlarımız Tüm İstanbul Muhtar Dernekler Federasyonumuzun Başkan Vekili Murat Hakverdi ile yola devam dedi.

ONLAR GÖNÜLLERDE TAHT KURDU
Tüm İstanbul Muhtar Dernekler Federasyonun Adayı Ömer Lütfi Gürsoy ile İMF Adayı Mustafa Arı İmkan dahilinde çalişma yaptılar ve Tüm Muhtarlar onları takdir etti.Bizde uzun yıllardan beri yöneticimiz olan Ömer Lütfi Gürsoy ve Arkadaşımız olan Mustafa Arı'yı tebrik ederim. dedi.


TÜM İSTANBUL MUHTAR DERNEKLERİ YÖNETİMİ KUTLUYORUM
Mütevelli Secim Öncesi Yönetim Kurulumuz 
TÜMFED Genel Kurulu
1 Akşam Yemekli Fatihde
1 Sabah Kahvaltılı cekmeköy'de düzenledi.
Mütevelli secim günü Hepsi görevini laikiyle yaptı.
Tüm Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ederim ..

 

Dernek Scripti: Medya İnternet