Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

TÜM-FED Başkanı Selami Aykut'tan kongreye davet…

Kurulduğu andan itibaren dikkatleri üzerine çeken TÜM-FED, olağan kongresi için gün saymaya başladı. Başkan Selami Aykut, herkesi kongreye davet etti.

TÜM-FED Başkanı Selami Aykut'tan kongreye davet…

İstanbul’daki muhtarlar derneklerine çatı olmak ve birlikte hareket etmek amacıyla geçtiğimiz aylarda kurulan Tüm İstanbul Dernekler Federasyonu (TÜM-FED), olağan kongresini yapacak. Arkadaşlarıyla birlikte, güçlü bir yönetim kurulu oluşturarak, kurucu başkanlık görevini üstelenen, İstanbul Muhtarları Dayanışma Derneği(İMDD) eski Başkanı ve Bahçelievler Siyavuşpaşa Muhtarı Selami Aykut, herkesi federasyonun olağan kongresine davet etti.
18 Kasım Cumartesi günü Bahçelievler Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek TÜM-FED 1. Olağan Kongresi’ne yoğun ilginin olacağını söyleyen ve herkesi kongreye beklediğini ifade eden Selami Aykut, “Demokrasinin temel taşı olan muhtarlarımızı bir çatı altında toplamak için ve birlik beraberliğimizi duyurabilmek için bu birlikteliğimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız” sözleriyle çağrı yaptı. 

 

Dernek Scripti: Medya İnternet