Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Sn.Hüseyin TERZİ ’den TÜMFED'e ziyaret

26 Şubat 2022 14:41 Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 1132

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu olarak almış olduğumuz karar doğrultusunda Siyasi Parti İl Başkanlarına yaptığımız ziyaretlerimizde Muhtarlık kurumunun sorun ve sıkıntılarını anlatan dosyaları takdim ederken, İl Başkanlarına görevlerinde başarılarının devamını dilemiştik.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu olarak almış olduğumuz kararlar doğrultusunda Siyasi Parti İl Başkanlarına yaptığımız ziyaretlerimizde Muhtarlık kurumunun sorun ve sıkıntılarını anlatan dosyaları takdim ederken,İl Başkanlarına görevlerinde başarılarının devamını dilemiştik.

TÜMFED Yönetim kurulu olarak Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Sn Hüseyin Terzi 'ye ziyaret gerçekleştirilmişti.

Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı 
Hüseyin Terzi, Yeniden Refah Partisi İstanbul Mahalli idarelerden sorumlu İl Başkan yardımcısı Abdulkerim Erdoğan, Yeniden Refah Partisi İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Recep Erol, Yeniden Refah Partisi Bahcelievler İlçe Başkanı Metin Türk ile birlikte Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Başkanı Sn.Selami AYKUT ve Yönetimine nazik iade-i ziyarette bulunarak Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Sn Dr. Fatih Erbakan’ın katılımlarıyla gerçekleştirecekleri  “İstanbul Muhtarlarımızla buluşuyoruz” kahvaltılı etkinliğine davet etti. 

İl Başkanı Hüseyin TERZİ ”Muhtarlık kurumunun önemini ve sorunlarını yapmış olduğumuz istişarelerde İl Başkanlığımız olarak yakından takip ediyoruz.
Parti politikamızda Muhtarlık kurumunun günümüzün şartlarına göre yetkileri ve sorumluklukları gözden geçirilerek güncellenmesi gerektiğini belirterek, Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Başkanı Sn.Selami AYKUT ve Yönetim Kurulunun vermiş olduğu emek ve mücadeleri noktasında başarılar dilerim. Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Başarılı çalışmalarından dolayı TÜMFED Başkanı Selami AYKUT ve Yönetimi kutluyorum. 

TÜMFED Başkanı Selami AYKUT; İstanbul Muhtarları Dayanışma Derneği ve TÜMFED “Federasyonumuz ile uzun yıllardan beri muhtarlık kurumunun hak ettiği noktaya gelmesi için 12 yıldır 39 ilçe bulunan 60 yöneticilerimiz ile mücadelemiz devam ediyor.
Siyasi Parti il Başkanları ziyaretleri propramımızda Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanlığına yapmış olduğumuz ziyarette siz kıymetli İl Başkanı ve Yönetim kurulunuzun ilgi ve muhabbeti ile karşılaştık ve bugünkü ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle mutlu etti."

TÜMFED Yönetim kurulu il Başkanına bir çok soru yönelterek, önemli istişarelerde bulunuldu.

Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı Sn. Hüseyin Terzi, Yeniden Refah Partisi İstanbul Mahalli idarelerden sorumlı İl Başkan yardımcısı Sn Abdulkerim Erdoğan, Yeniden Refah Partisi İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Sn Recep Erol, Yeniden Refah Partisi Bahcelievler İlçe Başkanı Sn Metin Türk ile birlikte Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Başkanı Sn.Selami AYKUT ve Yönetimine nazik iade-i ziyaretleri dolayısı ile Federasyonumuz adına teşekkür ederiz. 

TÜMFED Genel Merkezi ziyaretlerinde
TÜMFED Başkanı Sn.Selami AYKUT, 
TÜMFED Avrupa Bölge Başkanı Sn.Hakan DELİCE,TÜMFED Başkan Yardımcısı Sn Bilal Daş,TÜMFED Başkan Yardımcısı Haydar Polat,
TÜMFED Siyasi İşler Başkanı Sn Ahmet Güney, 
TÜMFED Başkan Yardımcısı Sn.Nuray AYDIN,TÜMFED Sosyal ve Kültürel Başkanı Sn.Fatma ERTÜRK,TÜMFED Kadın Kolları Başkanı Sn Nadiye polat, TÜMFED Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Çiğdem Özkan, TÜMFED idare Amiri Sn Osman Avcılar, TÜMFED Siyasi İşler Başkan Yardımcısı Sn.Zübeyir YİĞİTALP
,TÜMFED Siyasi İşler Başkan Yardımcısı Sn.Sebahattin KEFELİOĞLU,
TÜMFED Sultangazi Şube Başkanı Sn Emrullah Özdemir, TÜMFED Bağcılar Şube Başkanı Sn İbrahim ARSLAN, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Süleyman Çiçek hazır bulundu.

Selami Aykut
TÜMFED Başkanı
#TümİstanbulMuhtarDernekleriFederasyonu

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Barbaros Cad. No: 3
Bahçelievler / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.