Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Bakkallar Odası,Arsin Federasyonun'dan Başkan Aykut Tebrik ziyareti.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Kurul sonrası tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Bakkallar Odası,Arsin Federasyonun'dan Başkan Aykut Tebrik ziyareti.

TÜMFED Başkanı Selami AYKUT'a Arsin Dernekler Federasyonunda 


18/11/2017 Tarihinde Genel Kurulu Bahcelievler'de Gerçekleşen Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Kuruluna katilan İstanbul Bakkallar Odası Başkanı aynı zamanda Arsin Dernekler Federasyonu Başkanı İsmail Keskin Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonuna Hayırlı olsun ziyaretinde Bulunup Başkan Selami AYKUT'u tebrik etti.
Başkan Keskin
Demokrasinin Temel Taşı olan Muhtarlarımızın Üst çatı oluşumu Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu genel kuruluna katılarak Tam Bir Demorasi örneği ile genel kurul yapıp tüm siyasi parti ve Muhtarlarımızın bir arada oluşumuna bizzat şahit oldum ve çok mutlu oldum Aslında STK anlayışı Böyle olması gerektiğini bizzat hissettim.
Genel Kurulda adete Birlik ve Beraberlik mesajı veren ekip ruhu ile yoluna devam eden Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Başkanı ve Yönetimini Yürekten tebrik ederim dedi.
Başkan Selami AYKUT
Her zaman Muhtarlarımızın sorunlarında kapısını çaldığımızda buyurun muhtarım sizler için neler yapabiliriz diyen ve Gerek Bakkallar odası olarak Gerek Arsin Federasyonu olarak hep yanımızda olmuştur.
Bende Kendisine Yürekten teşekkür ederim Mevlam birlik beraberliğimizi daim eylesin amin..

 

Dernek Scripti: Medya İnternet