Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Muhtarlar Federasyonundan Başkan Kerimoğlu’na ziyaret

Tüm İstanbul Muhtar Dernekler Federasyonu Genel Başkanı ve beraberindeki heyet Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu'na makamında ziyaret etti.

Muhtarlar Federasyonundan Başkan Kerimoğlu’na ziyaret

Muhtarlar Federasyonundan Başkan Kerimoğlu’na ziyaret

Tüm İstanbul Muhtar Dernekler Federasyonu Genel  Başkanı ve beraberindeki  heyet Bakırköy Belediye Başkanı Dr.Bülent Kerimoğlu'na makamında ziyaret etti. Kerimoğlu, muhtarların yerel yönetimlerdeki önemine değinerek, “İlçemizin yaşam kalitesinin yükselmesinde muhtarlarla diyalogun birinci etken olduğu bilincindeyim. 
Bu nedenle onların dilekleri için kapım her zaman açık” dedi.

22 Ocak Pazartesi Günü,Başkanlık makamında muhtarları ağırlayan Başkan Kerimoğluna, gerçekleşen ziyarette belediye ile muhtarlar arasındaki çalışma anlayışından bahsederek ,belediyeciliğin bir ekip işi olduğunu ve muhtarlarında bu ekibin önemli unsurlarından birisi olduğuna dikkat çekti. 
Muhtarların kendi mahallelerindeki istekleri belediyeye taşımasının hizmette akıcılığı sağlayacağını ifade eden Kerimoğlu, “Zaman zaman muhtarlarımızla bir araya gelerek, birlik ve beraberlik içerisinde yapılan hizmetler ve yapılması gereken hizmetlerin değerlendirmesini yapıyoruz. Bu toplantıları yapmaya da devam edeceğiz.”şeklinde konuştu.

Muhtarların ziyaretinden memnun kaldığını belirten Başkan Kerimoğlu, muhtarlara ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.


Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Başkanı Selami AYKUT ise Federasyon çatısı altında toplanmanın amaçlarından yerel yönetimler ve Belediyelerle ortak çalışmalar yapmak olduğunu belirterek ziyaretlerinin bu kapsamda çok olumlu geçtiğini belirtti.


Federasyon Başkanı Selami AYKUT, Başkan Kerimoğlu’nun muhtarlara verdiği desteklerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir çiçek taktim eti. 
Muhtarların yerel yönetimlerin ayrılmaz bir parçası olduğuna değinen Aykut, “;Başkanımızın muhtarların içinde bulunduğu sorunları çözmeye yönelik icraatları ve muhtarlarla işbirliği içinde bulunması sevindirici bir olaydır.
Bu yaklaşımın diğer belediye başkanlarına da örnek olmasını diliyoruz” dedi.

 

Dernek Scripti: Medya İnternet