Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

15 Temmuz hain darbe girişiminin sene-i devriyesinde TÜMFED Yönetiminden anlamlı ziyaret

15 Temmuz'un sembol isimlerinden olan İstanbul Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan ile Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Sn. Selami Aykut ve yönetimi kahvaltıda bir araya geldi.

15 Temmuz hain darbe girişiminin sene-i devriyesinde TÜMFED Yönetiminden anlamlı ziyaret Federasyonumuzdan Haberler

15 Temmuz günü telsiz anonslarında darbecilere hitaben: "Türk milletine kurşun sıkıyorsunuz bu millet geri adım atmaz" ve İstanbul polis teşkilatına da "Gerekirse şehit olmanızı emrediyorum" diyerek darbe kalkışmasına karşı tarafını devletten ve milletten yana koyan Mustafa Çalışkan o hain gece de şehit ve gazi veren İstanbul muhtarlarının anısına, Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Sn. Selami Aykut ve yönetimi ile biraraya geldi.

Muhtarların o gece canını dişine takarak polis ile birlikte organize olmasını takdirle karşılayan Mustafa Çalışkan hain darbenin engellenmesinde muhtarlarında önemli roller üstlendiğini ifade etti.
 Toplumsal meselelerin en kısa sürede giderilebilmesi adına Muhtarlar ile sürekli iletişim halinde olunması yönünde direktiflerde bulunan Mustafa Çalışkan toplantı sonunda,15 Temmuz günü göstermiş olduğu üstün cesaretten ötürü paketle tebrik edildi. Devletimizin daima yanında olduğunu ifade eden Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Sn. Selami Aykut bundan sonra toplumsal meselelerde muhtarın çok daha önemli görevler üstleneceğini ifade etti.

Site Editörü

Site Editörü / Editör

Tüm Yazıları

Dernek Scripti: Medya İnternet