Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu
Selami Aykut

Selami Aykut

bilgi@tumistanbulmuhtarfed.com

Güçlü Muhtarlık Kurumu İçin El Ele

Değerli Muhtarlarımız

Bizler muhtarlık kurumunun kaderine terk edildiği bu sıkıntılı süreçte istanbulda görev yapan siz değerli muhtarlarımızında katkılarıyla Muhtarlarımızın kurumsal ve özlük hakları noktasındaki sıkıntılarına çözüm üretmek amacı ile 2011 yılında İstanbul Muhtarları Dayınışma Derneğini kurup 6 yıl boyunca mücadele ettik.

İlk günden bu güne gerek kuruluşumumuzda ve gerekse oluşumumuzda emeği geçen ,bizden her türlü destek ve katkılarını esirgemeyen tüm muhtarlarımıza buradan birkez daha teşekkür ediyoruz.
Hepinizden Allah razı olsun.

Değerli Arkadaşlar

Artık yolumuza Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Fedarasyonu ile devam etme karari aldik ve İstanbulda görev yapan muhtarlarımız adına çok ciddi çalışmalar yapacak birikimli, heyacanlı, dinamik, samimi, aşk ve şevkle çalışacak bir kadro ile yola çıkmış bulunuyoruz.

Bu yola çıkarken İstanbulumuz daki tüm muhtarlarımızın enerji,sinerji ve dularını kalbimizde ve gönlümüzde hissediyor bu inançla yürüyoruz.

Rabbimiz yolumuzu açık eylesin.Bizleri çıktığımız bu yolda sizlere karşı mahçup etmesin.

Bizler İnanıyoruzki bu kadro ve Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Fedarasyonu ile yaptığı güzel hizmetlerle ,sizlerin destek ve dualarıyla Muhtarlık camiasına çok güzel hizmetler yapacak. 
Yine inanıyoruzki olanca gayretleri ile çalışan tüm arkadaşlarımız, yani sizler ,yani bu kadro bir gün gelecek Muhtarlık camiasının tarih sayfalarında altın harflerle yer alacaklar.

Bu hedefe gitme ve varma noktasında zaman zaman yol kazaları olabilir.

Burada birbirimize karşı biraz daha hoşgörülü , biraz daha sabırlı olacağız.

Biraz daha bir birimizin nazını çekeceğiz, hepsinden ziyade bir birimizi seveceğiz.

Hepimiz bu kapının hizmetkarı olacağız.

BİLESİNİZKİ

Osmanlı Padişahı Fatih Sultan Mehmet Han 29 Mayıs 1453 tarihinde İstanbul'u Bizans İmparatorluğundan alarak Osmanlı İmparatorluğunun başkenti yaptı. Fetih sonrası Fatih Sultan Mehmet Çelebi Hızır Bey'i İstanbul'a ilk belediye başkanı olarak atamıştır.

Fetih ile birlikte Doğu Roma İmparatorluğu çöktü. Sultan Mehmet bu günden sonra "Fatih" unvanıyla anılmaya başladı.

Ayni duygu ve düşünçeler ile bu tarihte ( 29 Mayis 2017 ) İhtibariye Tüm İstanbul Muhtar Dernekler Fedarasyonu kuruldu. Artik iMDD ile vermiş olduğumuz mücadeleyi artık Fedarasyon ile yolumuza devam edeceğiz..

Gerek İstanbul 
Gerek Türkiye

Sn Cumhurbaşkani Başbakan iken 2012 Yılında vermiş olduğumuz Onursal Fahri Muhtar Beratı ve Dosyalarimizi artık Fedarasyon ve gerekirse Konfedarasyon adı altinda teslim edeceğiz.

Biz Meşaleyi yaktık bekledik bekledik artık birlik ve berebrlik için bekleme güçümüz kalmadi size bu zamana kadar vermiş olduğumuz firsat son buldu..

Güçlü Muhtarlık Kurumu için artık el ele

Son Yazıları Tüm Yazıları
Dernek Scripti: Medya İnternet