AK PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANI SN OSMAN NURİ KABAKTEPE' DEN TÜMFE'DE ZİYARET

20 Şubat 2022 12:52 Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 973

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu almış olduğu karar doğrultusunda, Siyasi Parti İl Başkanlarına ziyarettte bulunup Muhtarlık kurumunun sorun ve sıkıntılarını istişare edip, İl Başkanlarına görevlerinde başarılar dileyerek Muhtarlarımızın sorun, sıkıntılarını içeren dosya taktim etti.


İlk ziyaret Ak Parti il Başkanı Sn Osman Nuri Kabaktepe'ye gerçekleştirilmişti.


Ak Parti İl Başkanı Sn Osman Nuri Kabaktepe,Teşkilat Başkanı Ejder Batur,Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Tuna ve Bahcelievler Belediye Başkanı Dr.Hakan Bahadır ile  Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Başkanı Selami AYKUT ve yönetimine bu nazik iadeyi ziyarette bulundu.


İl Başkanı Sn Osman Nuri Kabaktepe;Muhtarlık kurumunun önemini ve sorun sıkıntılarını sizler ile yapmış olduğumuz istişarelerde İl Başkanlığımız olarak yakından takip ediyoruz. Türkiye'mizin Yerli ve Milli kurumu olan Muhtarlık kurumunun günümüzün şartlarına göre yetkileri ve sorumluklukları gözden geçirerek güncellenmesi gerektiğini Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Başkanı Sn Selami AYKUT ve Yönetim kurulunun vermiş olduğu emek ve mücadeleler noktasında başarılar dilerim." dedi..


TÜMFED Başkanı Selami AYKUT; Federasyonumuz ile uzun yıllardan beri muhtarlık kurumunun hak ettiği noktaya gelmesi için 39 ilçede bulunan 60 yöneticmiz ile mücadelemiz devam ediyor. Ak Parti il Başkanı Sn Osman Nuri Kabaktepe'ye ziyaretlerimizde Muhtarlık kurumu ile ilgili dosyamızı kendilerine taktim ettik.Başkan Kabaktepe ziyaretimiz sonrası Teşkilat Başkanı Ejder Batur bizler ile irtibata geçerek sorunlarımızı kendilerine aktarmamıza müsaade etti. Bizler de Federasyonumuza Nazik iadeyi ziyaretinden dolayı duymuş olduğumuz memnuniyeti ifade etmek isteriz. Ziyaretlerinden dolayı  Ak Parti İl Başkanı Sn Osman Nuri Kabaktepe,Teşkilat Başkanı Ejder Batur,Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Tuna ve Bahcelievler Belediye Başkanı Dr.Hakan Bahadır Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulumuz adına teşekkür ederim dedi.

TÜMFED Genel Merkezi ziyaretlerinde TÜMFED Başkanı Selami AYKUT,TÜMFED Başkan Vekili Murat Hakverdi,TÜMFED Teşkilat Başkanı Mehmet POLAT,TÜMFED Avrupa Bölge Başkanı Hakan Delice,TÜMFED Başkan Yardımcısı Nuray AYDIN,TÜMFED Sosyal ve Kültürel Başkanı Fatma ERTÜRK,TÜMFED Siyasi İşler Başkan Yardımcısı Zübeyir Yiğitalp,TÜMFED Siyasi İşler Başkan Yardımcısı Sebahattin Kefelioğlu,TÜMFED AR-GE Başkanı Hasan Sevim,TÜMED Bahcelievler Şube Başkanı Eyüp Memduh Tüzün,TÜMFED Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Çoban hazır bulundu.

 

 

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Barbaros Cad. No: 3
Bahçelievler / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.