TÜMFED'den İYİ Parti Genel Merkezine ziyaret

27 Ocak 2022 20:31 Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 784

İYİ Parti Genel Başkanı Sn Meral Akşener'e Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Başkanı Selami Aykut TÜMFED Sultangazi Şube Başkanı Emrullah Özdemir, TÜMFED Kadın Kolları Başkan Yrd Çiğdem Özkan , Bahçelievler Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Süleyman Çiçek birlikte 20/01/2022 tarihinde makamında ziyaret bulundu.

Muhtarlık kurumu ile ilgili Federasyon Çalışması ve faaliyetlerimizi ; 

İYİ Parti Genel Başkanı Sn Meral AKŞENER'e TÜMFED Başkanı Selami Aykut bizzat iletti ve Akabinde Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği Başkanı Serpil Erenoğlu birlikte İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı /Mersin Milletvekili Prof. Dr.Metin ERGUN ile Muhtarlarımız ile ilgili yapmiş oldukları çalişmaları istişare edildi.

Daha sonra İYİ Parti Doğa ve Çevre Politikalar Başkanı Arzu ÖNŞEN'e ziyarette bulunup Doğa ve Çevre Politikalarında Muhtarlık kurumu ile yapılması planlanan konu paylaşım yapıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Sn Meral Akşener'e, İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Sn Prof.Dr.Metin ERGUN'a, İYİ Parti Doğa ve Çevre Politikalar Başkanı Arzu ÖNŞEN ilgi ve alakaları ve nazik kabullerinden ötürü şükranlarımı sunarız.

Ayrıyeten Koronavirüs testi pozitif çıkan İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener'e Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Yönetim kurulu olarak geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyoruz..

Selami AYKUT

TÜMFED Başkanı

#TümİstanbulMuhtarDernekleriFederasyonu

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Barbaros Cad. No: 3
Bahçelievler / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.