15 Temmuz hain darbe girişiminin sene-i devriyesinde TÜMFED Yönetiminden anlamlı ziyaret

15 Temmuz 2019 13:30 Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 1752

15 Temmuz'un sembol isimlerinden olan İstanbul Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan ile Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Sn. Selami Aykut ve yönetimi kahvaltıda bir araya geldi.

15 Temmuz günü telsiz anonslarında darbecilere hitaben: "Türk milletine kurşun sıkıyorsunuz bu millet geri adım atmaz" ve İstanbul polis teşkilatına da "Gerekirse şehit olmanızı emrediyorum" diyerek darbe kalkışmasına karşı tarafını devletten ve milletten yana koyan Mustafa Çalışkan o hain gece de şehit ve gazi veren İstanbul muhtarlarının anısına, Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Sn. Selami Aykut ve yönetimi ile biraraya geldi.

Muhtarların o gece canını dişine takarak polis ile birlikte organize olmasını takdirle karşılayan Mustafa Çalışkan hain darbenin engellenmesinde muhtarlarında önemli roller üstlendiğini ifade etti.

Toplumsal meselelerin en kısa sürede giderilebilmesi adına Muhtarlar ile sürekli iletişim halinde olunması yönünde direktiflerde bulunan Mustafa Çalışkan toplantı sonunda,15 Temmuz günü göstermiş olduğu üstün cesaretten ötürü paketle tebrik edildi. Devletimizin daima yanında olduğunu ifade eden Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Sn. Selami Aykut bundan sonra toplumsal meselelerde muhtarın çok daha önemli görevler üstleneceğini ifade etti.

YENİ GALERİLER

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Barbaros Cad. No: 3
Bahçelievler / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.