51. MUHTARLAR BULUŞMASI

24 Ocak 2022 15:42 Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 941

Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak, 51.Muhtarlar Buluşmasına katılım sağlamak için, 3 otobüs ve özel Araçlar ile İstanbul Muhtarlarımız, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne yola çıktı.

Aşırı kar yağışından kaynaklı geçen, zor bir yolculuktan sonra, programın son dakikasına ancak yetişilebildi.
Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu olarak, her daim resmi belgeyle talep etmiş olduğumuz “Muhtar Ödeneklerinin”, Asgari ücret seviyesine çekilmesi talebimizi, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, konuşmasında müspet olarak açıklayarak bizleri mutlu etmiştir.

Muhtarlık kurumunun Kira, Elektrik, Su, Doğalgaz, Telefon, İnternet vs. masraflarının karşılanması için verilmiş ödenek ise bir nebze de olsa muhtarlarımızı mutlu etmiştir.

Programa geç kalınması sebebiyle, İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu, İstanbul Muhtarlarımızın, Ankara 'da bir gece kalmalarını talep etmiş ve İstanbul Muhtarlarını Ankara' da ağırlamıştır. Bir sonraki gün İstanbul Muhtarlarıyla birlikte kahvaltı yaptıktan sonra, muhtarlarımızı tarafınca yolcu etmek istediğini belirterek, İstanbul Muhtarlarımızı onore etmiştir.

İçişleri Bakanımız ile yapmiş olduğumuz kahvaltılı toplantıda ise, Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Başkanı Selami Aykut
TÜMFED dosyamızı aydınlatıcı bir şekilde Bakanımıza anlatarak taktim etmiştir.
Dosyamızda;
Adres Kayıt Sistemi
ÖTV İndirimi
Posta Tebligatı
26 Maddelik, muhtarlarımızın sorunlarını ifade eden belgelerimiz yer almıştır.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a, İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’ya, İçişleri Bakanlığı  Dairesi Başkanımız Sn. Suna Üstüner'e, Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Yönetim kurulu adına canıgönülden teşekkür ederiz.

Saygı ve hürmetlerimizle.

YENİ GALERİLER

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Barbaros Cad. No: 3
Bahçelievler / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.