Elazığ'dan Gelen Muhtarlarla Mustafa Çalışkan'ı Ziyaret Etti

19 Eylül 2017 19:03 Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 1420

Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Selami Aykut ve yönetimi Elazığ Muhtarları ile birlikte Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ı ziyaret etti.

Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Selami Aykut ve yönetimi Elazığ'dan gelen muhtarları ağırladı. 3 gün boyunca süren ziyaretin ilk gününde İstanbul'un tarihi yerleri ve güzellikleri gezdirildi. Programın ikinci gününde ise Başkan Selami Aykut ve Elazığ'dan gelen muhtarlar İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan'ı ziyaret etti. Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Selami Aykut burada yaptığı açıklamasında, ''Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu olarak her yıl "üşüyen ellerin kalplerini ısıtmaya gidiyoruz" sözleri ile Van, Muş, Elazığ, Adıyaman, Gaziantep illerimize ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Doğu-Batı Kardeşlik köprülerimizi daha da güçlendirmek, bilgi paylaşımlarında bulunmak için bu illerde fedakarca görev yapan mesai arkadaşlarımız olan Değerli Muhtarlarımızı İstanbulumuza davet ettik. Tarihi, manevi ve doğal dokusuyla kendisine hayran bırakan, güvenli, huzurlu, yaşanabilir İstanbulumuzun tarihi ve turistik yerlerini ve bazı yöneticileri ziyaret ettik. İstanbul İlimizde her zaman Muhtarlarımız ile mahallemizin sorunlarını yakından takip eden İlçe Emniyet Müdürlerimize teşekkür ediyoruz'' iye konuştu. 

Elazığ Muhtarlar Dernek Başkanı Ayhan Atlan ise, ''15 Temmuz Hain Darbe girişimi'de her ne kadar Türkiye'nin Başkenti Ankara olsa bile siz Metropol İstanbul ilimiz'de adete Teşkilatin ve Fetö Hainlerine fırsat vermeme noktasinda önemli duruş sergilediniz Allahim sizden ve sizler ile beraber mücadele veren Emniyet Teşkilatımızdan razı olsun. Size Elazığ Halkımızın selamlarını getirdik ve bizleri ziyaret etme noktasinda kabul ettiğinizden dolayi sizlere şükranlarımızı sunarım dedi. İstanbul Emmiyet Müdürü Sayın Dr. Mustafa ÇALIŞKAN Türkiyemizin Önemli illerin'den birisi olan Elazığ'dan istanbul'umuza gelip bizzat bizlere ziyarette bulundugunuzdan dolayı teşekkür ederim. 81 vilayette yaşayan halkımız bizler için çok önemli olduğunu ve vatanımız ve Bayrağımız dalgalandığı her yerde  kardeşlik içerisinde yaşamamız gerektiği inancı içerisindeyim 15 Temmuz Hain darbe girişimin'de bulunan Vatanımızın birliğini beraberliğini huzurunu bozmayan çalişan hainlere Fırsat vermedik ve asla vermeyeceğiz biz yapmamamiz gereken duruşu sergiledik. Örnek Kardeşlik Köprüsü noktasinda Projenin ev sahibi olan Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Selami AYKUT ve Yönetimine çok teşekkür ederiz'' ifadelerini kullandı.

 Leman Süheyla Soylu'dan Anlamlı Sürpriz

Toplum Destekli Polislik  Şube Müdürü Leman Süheyla Soylu ise muhtarlara sürpriz yaptı. ''İstanbul'a hoşgeldiniz'' diyerek tüm muhtarları tek tek karşılayan ve ağırlayan Soylu güleryüzüyle gönüllere taht kurdu. Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyon Başkanı Selami Aykut, Leman Süheyla Soylu'nun yaptığı bu anlamlı karşılamadan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Soylu'ya ve ekibine en içten duygularla teşekkür etti. 

15 Temmuz Şehidi Muhtar Mete Sertbaş Kabri Başında Dualarla Anıldı

Elazığlı Muhtarlar  15 Temmuz Şehit Acıbadem Muhtarı Mete Sertbaş kabrine ziyarette Bulunup eşine taziyelerini iletti. 15 Temmuz gecesi hain darbe girişimi sırasında, hain darbeciler tarafından şehit edilen Acıbadem Muhtarı Mete Sertbaş, hayatını kaybettiği yer ve Kabri başına Elaziğ'dan gelen Muhtarlar ile ziyarette bulunan Selami Aykut ve yönetimi şehidin eşi Rahşan Sertbaş ve Kızı ailesine taziyelerini iletti

Elaziğ Muhtarlar Derneği üyesi Doğu Kent Mahalle Muhtari Muhamed Çoşkun Kuran kerim okuyarak dua etti. Elazığ Muhtarlar Dernek Başkanı Ayhan Atlan, ''15 Temmuz Gecesi Vatanı uğruna sokağa çıkıp kahpece şehit edilen mesai arkadaşımız Ömür Boyu bizim unutmayacağımız, kardeşimiz olup siz kıymetli eşi ve ailesinin her zaman Elazığ Muhtarlar Derneğimiz olarak yanında olduğumuzu bilmeniz ve Elazığ Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz ve Gelemeyen Muhtarlarımızın selamlarını sizlere getirdik'' dedi

Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyon Başkanı Selami AYKUT Şehit Acıbadem Muhtarımız Mete Sertbaş'a Allahtan Rahmet dilerken, ''Siz kiymetli ailesine sabırlar dileriz. Sizler artık bize emanetsiniz 24 saat boyunca emrinizdeyiz'' diye konuştu. 
Şehit Muhtarimizin eşi Rahşan Sertbaş ise yaptığı konuşmasında, ''Bende Elazığlı Bir kardeşiniz olarak Elazığ ilimizden İstanbul'a kadar gelip bizzat eşimi kabri başinda dualar ile anmaniz ve bizlere taziyede bulunmaniz'dan dolayı teşekkür ederim. Elaziğ Beldiye Başkani Mücahit Yanilmaz ve Elazığ'dan selamlarini gönderen tüm kardeşlerimize teşekkür ederim. İlk günden bu zamana kadar bizleri gerek telefon ile gerek yanimiz'da olarak yanliz Birakmayan Tüm istanbul Muhtarlar Federasyonu Genel Başaknı Selami AYKUT ve Yönetimine Teşekkür ederim'' dedi.

Haber: Samet Karacan

http://www.akbabahaber.com.tr/selami-aykut-elazig-dan-gelen-muhtarlarla-mustafa-caliskan-i-ziyaret-etti/27949/

 

2017/09/9290441.jpg2017/09/4168172.jpg2017/09/9387312.jpg2017/09/6447054.jpg2017/09/9738137.jpg2017/09/8240463.jpg2017/09/6016645.jpg2017/09/8270132.jpg

 

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Barbaros Cad. No: 3
Bahçelievler / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.