İstanbul Emniyet Müdürü, Muhtarın Oğluna Kız İstedi.

29 Ekim 2017 16:58 Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 947

Emniyet Müdürü Dr.Mustafa Calişkan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu sonra Başakşehire geçerek Kadın Kolları Başkanı Nadiye Polat'ın oğluna kız istedi.

Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyon Yönetimi olarak İstanbul Emmiyet Müdürü Dr.Mustafa Çalışkan'a ziyaretin'de
Federasyonun Kadın Kolları Başkanı Nadiye POLAT Emmiyet Müdürüne Efendim sizden bir ricam var Çalışkan Müdürüm, Buyur Muhtarım benim oğlum  polis memuru yanlız burda sevdiği bir kız var istemeye gideceğiz ama oğlum uzakta görev yaptığı için aile kızı vermiyor siz bizimle kız istemeye gelirmisiniz diye ricada bulundu.
İstanbul Emniyet Müdürü Dr.Mustafa Calişkan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreninden sonra Başakşehire geçerek Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Nadiye Polat'ın oğluna kız istedi.
Kızın Ailesi İstanbul Emniyet Müdürü Sn Dr.Mustafa Çalişkan ve Beraberinde gelen aile bireylerine yakin ilgi göstererek Madem birbirlerini sevmişler Kız istemeyi siz yaptığınız için inşallah bu evlilik daha mübarek hale gelir." ifadesini kullandı.
hayirli olsun dedi.
Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyon Başkanı Selami AYKUT 
Başta iki güzel evlat yetiştiren Anne ve Babaya teşekkür etti ve Bizlerin davetini kırmayarak Zamanı çok kısıtlı olmasına rağmen Kız istemeye gelen İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalişkan'a beye sonsuz teşekkürlerini ifade etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Barbaros Cad. No: 3
Bahçelievler / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.