TÜM İSTANBUL MUHTALAR FEDERASYONU DERGİ ÇALIŞMASI

19 Ocak 2022 20:08 Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 934

Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyon'u Uzun süredir gündeminde olan dergi çalışmasını siz değerli okuyucular ile buluşturmak için gün sayıyor. Özgün ve zengin içeriği ile sınıfında fark yaratmaya hazırlanan bu çalışma, muhtarlık kurumunun önemini, güncel hizmetleri ve gündeme dair merak uyandıran haberleri ile çok yakında siz değerli muhtarlarımızın huzurunda olacaktır.

Federasyon Başkanımız Selami Aykut çalışma ile ilgili : " Göreve başladığımız günden itibaren muhtarlık kurumuna ve muhtarlarımıza layık olma bilinci ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dergi çalışması uzun süredir gündemimizde olan bir konuydu. Mart aynının ortasında inşallah muhtarlarımız ile buluşacak. Muhtarlık kurumunun önemini her yerde vurguluyoruz, umut ediyorum ki bunun gibi çalışmalar ile farkındalık oluşturmaya devam ederiz. 

Dergimiz ile alakalı süreç MEEA AJANS tarafından  ortaklaşa yürütülmektedir. Kardeş kurumumuz olan Meea Ajans yenilikçi yazılım ve reklam süreçleri konusunda uzmanlaşmış ekibi ile daimi ortağımızdır.

Bundan sonraki süreçte de gerek federasyonumuz gerekse muhtarlarımız özelinde başta dijitalleşme konularında da  çalışmalarımız devam edecektir"   şeklinde açıklamalarda bulundu. 

Dergi ile alakalı bilgi almak ve sponsor olmak  için tıklayınız 

 

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Barbaros Cad. No: 3
Bahçelievler / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.