TÜMFED İBB Muhtarlar Müdürlüğü'ne ziyaret

15 Mart 2018 09:50 Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 1294

Tüm İstanbul Muhtar Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Selami AYKUT ve Yönetim Kurulu İBB Muhtarlar Müdürü Mustafa Erol'a makamında ziyaret etti.

12 Şubat Günü Kurulan İBB Muhtarlar Müdürlüğünün 2. kuruluş yıl dönümü dolayısı ile TÜMFED Muhtarlar Müdürlüğüne ziyarette bulundu..

Federasyon Başkanı Selami AYKUT
12 Şubat 2016  Kurulan İBB Muhtarlar Müdürlüğünün 2. kuruluş yıl dönümü dolayısı ile TÜMFED Muhtarlar Müdürlüğüne ziyarette bulunduk
Muhtarların yerel yönetimlerin ayrılmaz bir parçası olduğuna değinen Aykut, “;Müdürümüz muhtarların içinde bulunduğu sorunları çözmeye yönelik icraatları ve muhtarlarla işbirliği içinde bulunması sevindirici bir olaydır.
Bu yaklaşımın diğer Muhtarlar Müdürlüklerine  örnek olmasını diliyoruz” dedi.
Muhtarların kendi mahallelerindeki istekleri belediyeye taşımasının hizmette akıcılığı sağlayan İBB Muhtarlar Daire Başkanı Bayram Ali Çakıroğlu'na, Muhtarlar Müdürü Mustafa Erol’a,Müdür Yrd Suna Üstüner'e ve Ali Öztürk'e,Şef ve Tüm personele muhtarlara verdiği desteklerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir çiçek taktim eti.

 

 

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Barbaros Cad. No: 3
Bahçelievler / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.