TÜMFED 2022 İLK AYLIK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

16 Ocak 2022 15:01 Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 880

TÜMFED 2022 ilk Aylık Yönetim kurulu toplantısını Federasyonumuzun kurucu Derneği Gaziosmanpaşa Muhtarlar Derneği Hıdır Örs ev sahipliğinde kahvaltı ile gerçekleştirildi.

Toplantıya Gaziosmanpasa Belediye Başkanı Sn Hasan Tahsin Usta , Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Yönetim kurulu ve Gaziosmanpasa Muhtarlarımız katilim sağladı. 

Soğuk ve fırtınalı bir günde ülkemizde Covid-19 hastalıkları dolayısı ile tedbirli bir şekilde yoğun katılımlı toplantıda Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Yönetim kurulu üyeleri, Dernek Başkanları, Gaziosmanpasa Muhtarları kendilerini tanıtarak toplantı başladı.

Gaziosmanpasa Belediye Başkanı Sn Hasan Tahsin Usta toplantımıza katilim sağlayarak, Belediyeler Kanunu 9.Maddesi,Posta kanunu, 5490 adrese dayalı kayıt sistemini ve Muhtarlarımızın sorun sıkıntılarını dile getirildi.

Gaziosmanpasa Belediye Başkanı
Sn. Hasan Tahsin Usta 
Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Yönetim kurulu toplantısı ilçemizde yapılmasından duymuş olduğum memnuniyeti iletmek isterim. Gaziosmanpasa ilçemizde görev yapan Muhtarlarımız ile hizmetlerimiz devam ediyor.
Her daim Muhtarlarımızın yanındayız dedi.

TÜMFED Başkanı Selami Aykut ;
Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon yönetim kurulu olarak her ay bir ilçede Dernek veya Federasyon yöneticilerimiz ev sahipliğinde bir araya geliyoruz. Genel gündem değerlendirme ve Muhtarlık kurumu için neler yapabiliriz noktasında istişareler de bulunuyoruz.

Gaziosmanpasa Muhtarlarımıza vermiş olduğu Maddi ve manevi desteklerinden dolayı Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon yönetim kurulu olarak Gaziosmanpasa Belediye Başkanına hazırlamış plaketi TÜMFED Başkanı Selami Aykut, Gaziosmanpasa Muhtarlar Derneği Hıdır Örs, TÜMFED Yönetim kurulumuz ile taktim etti.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Bağlı Gaziosmanpasa Muhtarlar Derneği Başkanı ve Yönetim kuruluna,Gaziosmanpasa Muhtarlarımıza, TÜMFED yönetim kurulumuza teşekkür ederiz.

Selami Aykut
TÜMFED Başkanı

YENİ GALERİLER

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Barbaros Cad. No: 3
Bahçelievler / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.